Group photo of attorneys

Wypadki Samochodowe

W służbie metropolii chicagowskiej

W przypadku wypadku samochodowego ubezpieczalnia zazwyczaj zaproponuje okrągłą sumę odszkodowania. W tak wczesnym stadium nie wiadomo jednak, czy zaoferowana kwota zrekompensuje wszystkie poniesione straty. Być może staną Państwo w obliczu dodatkowych kosztów za leczenie, utratę płacy, ból i cierpienia – jednakże w momencie podpisania ugody z ubezpieczalnią nie ma ona obowiązku wypłacić jakichkolwiek dodatkowych funduszy.

Ile jest warta Państwa sprawa?

Prawda jest taka, że nawet w momencie, kiedy liczą Państwo na rekompensatę poniesionych strat łatwych do oszacowania, ubezpieczalnia będzie próbowała je zaniżyć. Bez odpowiedniej reprezentacji prawniczej dla ubezpieczalni jesteście Państwo przytłoczonymi zainstniałymi kłopotami jednostkami, w związku z czym przedstawiciele będą próbowali zaoferować najniższe stawki, by osiągnąć z Wami ugodę. Najprawdopodobniej będą radzić, byście nie zasięgali porady prawnej, próbując ukazać prawników ze złej strony – aczkolwiek ich dążenie jest celowe, bowiem prawnicy wiedzą w jaki sposób zapewnić Państwu pełną rekompensatę za poniesione obrażenia i straty.

Kancelaria Bellas & Wachowski - Attorneys at Law od ponad trzydziestu lat pomaga ludziom w uzyskaniu należnych rekompensat za obrażenia cielesne, również poniesione w wypadkach samochodowych. Nasi prawnicy udzielą bezpłatnie wszelkich informacji na temat Państwa sprawy. Honoraria natomiast otrzymają tylko w przypadku osiągnięcia ugody bądź werdyktu sądowego.

Pomagamy w rozwiązywaniu wszelkich spraw, dotyczących między innymi:

  • Wypadków samochodowych
  • Wypadków z udziałem ciężarówek
  • Wypadków motocyklowych
  • Wywrotek pojazdów typu SUV
  • Ucieczek z miejsca wypadku
  • Niedostatecznie ubezpieczonych bądź nieubezpieczonych kierowców (sprawców wypadku)
  • Jazdy i wypadków pod wpływem alkoholu
  • Zarówno katastroficznych jak i niewielkich obrażeń

Zdajemy sobie sprawę, iż pieniądze są potrzebne Państu w trybie natychmiastowym i zastanawiają się Państwo, ile czasu może zająć doprowadzenie Waszej sprawy do zakończenia. Zatrudniając kancelarie Bellas & Wachowski - Attorneys at Law nie mają Państwo powodów do obaw – z użyciem metody Total Guard Approach (Metoda Całkowitej Ochrony) pokryjemy Państwa koszty, ochronimy historie kredytową i zapewnimy ugodę.

Nigdy nie wiadomo, jakich odkryć mogą dokonać nasi adwokaci po zbadaniu raportów dotyczących Państwa wypadku. Coś, co z początku mogło wydawać się zwykłą stłuczką może okazać się po części wynikiem wadliwego pojazdu. Mecenas George Bellas jest szeroko znany dzięki sprawom wytoczonym przeciwko producentom samochodowym za produkowanie aut z defektem. Stanie naprzeciw każdemu oponententowi, by uzyskać odszkodowanie.