Potknięcia, Poślizgnięcia i Upadki

Published on October 31st, 2019

Przypadki obrażeń ciała mogą sporo kosztować nie tylko osobę, która ucierpiała w wyniku wypadku, ale także mieć negatywne konsekwencje dla całej rodziny. Rachunki medyczne nawet po drobnym urazie na ciało są kosztowne, zwłaszcza jak poszkodowany nie jest prawidłowo ubezpieczony. Czas wolny od pracy z powodu obrażeń jeszcze bardziej pogarsza sytuację finansową, a poszkodowany martwi się o pieniądze zamiast poświęcać czas na rehabilitację i koncentrować się na powrocie do zdrowia. Często osobie poszkodowanej należy się rekompensata finansowa, lecz nie wie ona, że ma prawo ubiegać się o odszkodowanie.

Najczęściej spotykane rodzaje wypadków powodujących obrażenia ciała to zwykłe potknięcia, poślizgnięcia i upadki. Mecenas Piotr Wachowski z kancelarii Bellas & Wachowski od dwudziestu pięciu zajmuję się obrażeniami ciała w Park Ridge i z pierwszej ręki widział wiele przypadków kiedy zwykły upadek miał poważne konsekwencje na życie poszkodowanej osoby i jej rodziny. Poniższe statystyki pomogą dać do zrozumienia, jak szkodliwe i kosztowne mogą być obrażenia ciała.

W Stanach Zjednoczonych ponad milion osób znajduje się na pogotowiu z powodu wypadku wynikającego z potknięcia, poślizgnięcia lub upadku rocznie, co oznacza że około dwa tysiące ludzi szuka leczenia z powodu tego typu wypadków codziennie.

Rachunki medyczne za zwykłe potknięcia, poślizgnięcia i upadki sięgają nawet $34 miliardów rocznie. Upadki należy traktować poważnie, nie tylko ze względu na potencjalne poważne obrażenia ciała jakie powodują, ale także z uwagi na ich koszt. Rachunki medyczne są główną przyczyną bankructwa w USA. Takie przerażające fakty pokazują, że trudno jest wyzdrowieć z wypadków powodujących obrażenia ciała, zarówno fizycznie jak i finansowo.

Na pewno słyszeliście popularne amerykańskie powiedzenie, że czas to pieniądz. Ze statystyk wychodzi, że osoba poszkodowana w wyniku poślizgnięcia, potknięcia lub upadku traci średnio 11 dni pracy. Równie dobrze może się skończyć kilkumiesięczną niezdolnością do pracy z powodu poważnego urazu kręgosłupa, a wtedy koszty medyczne i stres spowodowany niezdolnością zarabiania będą o wiele wyższe.

Nasi adwokaci w Park Ridge bezpłatnie ocenią Twoją sprawę w przypadku wypadku powodującego obrażenia ciała. Piotr Wachowski darzy opieką i doświadczeniem, i zrobi wszystko żeby Twój wypadek nie został zignorowany.

Back to News

Skontaktuj się z nami

Opinie naszych klientów

“ Pojechaliśmy do pana Wachowskiego, aby uzyskać pomoc w sprawie rozliczenia wypadków samochodowych. Firma ubezpieczeniowa płaciła nam grosze za poważne obrażenia i dlatego postanowiliśmy skorzystać z pomocy prawnej. Jestem bardzo ostrożny wobec prawników, zwłaszcza po usłyszeniu historii o tym, jak zawsze biegają po twoich pieniędzmi. Jednak pan Wachowski był kompletnym dżentelmenem! Wyszedł jako pokorna istota ludzka, która naprawdę upewniła się, że rozumie nasz problem i nas wysłucha. Jego personel zajmował się zbieraniem dokumentacji, jak również kontaktowaniem się z ludźmi w razie potrzeby. Były zadania, do których zostaliśmy przydzieleni, ale przez większość czasu zajmowali się nami. Pod koniec rozliczenia zapewnił, że nasza wypłata była sprawiedliwa i że wszystkie odpowiednie rachunki za opiekę zdrowotną zostały załatwione. Poleciłbym go i jego zespół każdemu, kto szukałby takiej pomocy. ”

Parth Savsani
on google review

Skontaktuj się z nami

Park Ridge

 

15 N Northwest Hwy
Park Ridge, IL 60068

Chicago

 

5528 W Belmont Ave
Chicago, IL 60641

Zadzwoń do nas już dziś!

855-980-0078 lub 773.PRAWNIK