Poszkodowani Pasażerowie

Jeśli byłeś pasażerem poszkodowanym w wypadku drogowym, masz prawo dochodzić zadośćuczynienia i odszkodowania od sprawców wypadku. (Pasażerowie prawie nigdy nie ponoszą winy, jeśli nie zrobili czegoś, co spowodowało wypadku, jak rozpraszanie kierowcy.)

Nawet, jeśli sprawca wypadku jest znajomym lub bliskim przyjacielem, może przysługiwać Ci odszkodowanie za Twoje straty i obrażenia z ich ubezpieczenia. Z tej przyczyny ludzie wykupują ubezpieczenia – aby pomóc sobie w nieprzewidzianych przypadkach. Fakt, że jesteś przyjacielem kierowcy, który był sprawcą wypadku, nie powinno odwieść od dochodzenia odszkodowania za straty i obrażenia.

Powinieneś wnieść pozew zarówno przeciwko kierowcy pojazdu, w którym podróżowałeś, jak też przeciwko kierowcom każdego innego pojazdu – lub każdej innej strony, która dopuściła się zaniedbania – biorącego udział w wypadku.

Jako poszkodowanemu pasażerowi radzimy Ci działać szybko i porozmawiać z zaufanym adwokatem z naszej kancelarii tak szybko, jak tylko to możliwe. Chętnie wyślemy śledczego do Ciebie do domu, to szpitala lub w każde miejsce dla Ciebie wygodne. Będziemy pracować nad zachowaniem materiału dowodowego i fotografować Twoje obrażenia i szkody.

W tym trudnym czasie będziesz potrzebował zaufanego adwokata, który przeprowadzi Cię przez labirynt trudnych decyzji. Dzwoniąc pod numer 855-980-0078 otrzymasz darmową, niewiążącą poradę, która pozwoli Ci zadawać pytania oraz podjęcie decyzji, czy chcesz założyć sprawę.

Skontaktuj się z nami

Opinie naszych klientów

“ Przez lata poleciłem kilku klientom, przyjaciołom i krewnym Peterowi Wachowskiemu i nadal będę to robić. ”

Daniel J. Kollias
on justia review

Skontaktuj się z nami

Park Ridge

 

15 N Northwest Hwy
Park Ridge, IL 60068

Chicago

 

5528 W Belmont Ave
Chicago, IL 60641

Zadzwoń do nas już dziś!

855-980-0078 lub 773.PRAWNIK