Group photo of attorneys

Polityka prywatności

Peter C. Wachowski , P.C. Bellas & Wachowski - Attorneys at Law i zobowiązuje się do ochrony prywatności oraz będzie traktować wszystkich informacji przekazywanych przez Peter C. Wachowski , PC Bellas & Wachowski - Attorneys at Law i witryny sieci Web , w tym danych rejestracyjnych , z największym szacunkiem . Peter C. Wachowski , P.C. Bellas & Wachowski - Attorneys at Law i pilnie pracuje , aby zapewnić , że podjęte zostały wszelkie właściwe środki administracyjne i techniczne w celu zapobieżenia nieuprawnionemu lub niezgodnego z prawem korzystanie z danymi osobowymi , oraz w celu uniknięcia przypadkowej utraty lub zniszczenia lub uszkodzenia , takich informacji . Peter C. Wachowski , P.C. Bellas & Wachowski - Attorneys at Law i nie będzie sprzedawać lub udostępniać dane osobowe o Tobie niepowiązanym osobom trzecim , chyba zgodnie z tym " Polityka prywatności " .

Gromadzenie informacji.

1 . Peter C. Wachowski , P.C. Bellas & Wachowski - Attorneys at Law i strona internetowa gromadzi pewne informacje o odwiedzających , nawet jeśli nie jesteś zalogowany Peter C. Wachowski , PC Bellas & Wachowski - Attorneys at Law i może nagrać swój adres IP, adresy URL stron internetowych i odwiedzanych stron (przed , w trakcie i po wizycie Peter C. Wachowski , PC i Bellas & Wachowski - Attorneys at Law stronie internetowej ), czasy i daty takich wizyt , informacje na temat sprzętu komputerowego i oprogramowania oraz innych informacji , które mogą być dostępne . Również Peter C. Wachowski , P.C. Bellas & Wachowski - Attorneys at Law i może umieszczać pliki "cookie" na komputerze, aby rozpoznać, na wizyt włączyć Peter C. Wachowski , PC Bellas & Wachowski - Attorneys at Law i zwiększenia swoich potrzeb , a także do gromadzenia dodatkowych informacji o nim . Można dostosować ustawienia przeglądarki lub stosować inne środki , aby zapobiec wprowadzaniu plików cookie na komputerze , ale może to spowodować zmniejszenie funkcjonalności i mniej spersonalizowanych potrzeb.

2 . Peter C. Wachowski , P.C. Bellas & Wachowski - Attorneys at Law i może poprosić o podanie pewnych dodatkowych informacji o sobie , w tym imię i nazwisko , dane kontaktowe organizacji pochodzisz i niektórych innych informacji , że Peter C. Wachowski , PC Bellas & Wachowski - Attorneys at Law i może użyć do identyfikacji użytkownika. Jeśli nie zdecydujesz się na dostarczenie tych informacji , nie mogą być dopuszczone do korzystania z niektórych funkcji witryny Firmy Web , treści lub usług .

Korzystanie z informacji.

1 . Peter C. Wachowski , P.C. Bellas & Wachowski - Attorneys at Law i wykorzystuje informacje zbierane o tobie poprawić swoich potrzeb poprzez personalizację Peter C. Wachowski , PC i Bellas & Wachowski - Attorneys at Law strony internetowe do Państwa zainteresowanie , a także pomóc Peter C. Wachowski , PC Bellas & Wachowski - Attorneys at Law i zaznacz zawartość i usługi, które mogą okazać się interesujące i przydatne . Informacje o zawartości odwiedzić i usług używanych może być stosowany samodzielnie lub w połączeniu z informacjami zebranymi od innych użytkowników , aby pomóc Peter C. Wachowski , PC Bellas & Wachowski - Attorneys at Law i Peter C. Wachowski krawiec , PC Bellas & Wachowski - Attorneys at Law i witryny sieci Web i jej inne produkty i usługi , aby lepiej dostosować do potrzeb i zainteresowań Ciebie i innych użytkowników .

2 . Dostarczone może być także stosowany jako część Peter C. Wachowski , PC & Bellas & Wachowski - Attorneys at Law jest wysiłek , aby utrzymać Cię informować o wydarzeniach i wybranych produktów i usług , które mogą być interesujące dla ciebie . W niektórych przypadkach , Peter C. Wachowski P.C. Bellas & Wachowski - Attorneys at Law i mogą kontaktować się informacje ze starannie wybranych stron trzecich , ale Peter C. Wachowski , PC Bellas & Wachowski - Attorneys at Law i nie będzie udzielać informacji osobom trzecim do takich celów . W innych przypadkach , informacje mogą być udostępniane osobom trzecim , zgodnie z procesu, który rozważa taką wymianę , ale których świadomie wszczęcia .

3 . Peter C. Wachowski , P.C. Bellas & Wachowski - Attorneys at Law oraz zastrzega sobie prawo do ujawnienia informacji , że uzyskuje przez Peter C. Wachowski , PC Bellas & Wachowski - Attorneys at Law i witryny sieci Web do odpowiednich organów rządowych i regulacyjnych , jeśli jest to wymagane przez prawo lub agencję rządową .

Transfer informacji.

Od czasu do czasu, Peter C. Wachowski P.C. Bellas & Wachowski - Attorneys at Law i może ujawnić informacje o uważne wybrany usługodawców Peter C. Wachowski , PC Bellas & Wachowski - Attorneys at Law i może zaangażować do obsługi Firm witrynę sieci Web lub innych usług . Peter C. Wachowski , P.C. Bellas & Wachowski - Attorneys at Law i wymagają wszystkie takie usługodawców do korzystania z tych informacji wyłącznie do świadczenia określonych usług , a inaczej do zgodności z wymaganiami niniejszej polityki prywatności . Z wyjątkiem sytuacji przewidzianych w niniejszej polityki prywatności, Peter C. Wachowski , PC Bellas & Wachowski - Attorneys at Law i nie dostarczy informacji osobom trzecim do innych celów , w tym marketingowych .

Usługi dodatkowe.

Od czasu do czasu, Peter C. Wachowski P.C. Bellas & Wachowski - Attorneys at Law i może oferować dodatkowe usługi przez Peter C. Wachowski , PC i strona internetowa Bellas & Wachowski - Attorneys at Law . W niektórych przypadkach dodatkowe usługi mogą być przedmiotem alternatywnych warunków użytkowania ( wskazanych przez Peter C. Wachowski , PC & Bellas & Wachowski - Attorneys at Law ) , a korzystanie z takich usług będzie stanowić akceptację takich alternatywnych warunków użytkowania . Jeśli nie zaznaczono inaczej , takie alternatywne warunki użytkowania stosuje się w celu uzupełnienia niniejszej umowy oraz w kontekście wszelkich sprzecznych warunków , niniejsza Umowa reguluje w odniesieniu do Peter C. Wachowski , PC i Bellas & Wachowski - Attorneys at Law strony internetowe , treści i usług , z wyjątkiem tylko te usługi, które są wyraźnie opisane , i to tylko w takim zakresie , tak wyraźnie opisane , przez takich alternatywnych względem .

Informacje wysłane za pomocą witryny internetowej nie jest bezpieczne

Wszelkie informacje wysyłane do Peter C. Wachowski P.C. Bellas & Wachowski - Attorneys at Law i przez Internet e-mail lub za pośrednictwem witryny sieci Web nie jest bezpieczne i odbywa się to na zasadzie non - poufnych . Wszelkie informacje można wysłać Peter C. Wachowski P.C. Bellas & Wachowski - Attorneys at Law i przez Internet , albo przez Peter C. Wachowski , PC & Bellas & Wachowski - Attorneys at Law witryna WWW lub za pośrednictwem poczty e-mail odbywa się na własne ryzyko .

Wysyłając informacje nie stanowią Prokurator - Klient związku

Przekazywanie informacji z tej strony internetowej nie tworzy relacji prawnik-klient między tobą i Peter C. Wachowski , PC & Bellas & Wachowski - Attorneys at Law , ani nie jest przeznaczone do tego. Transmisja w witrynie internetowej , w części lub w całości i / lub dowolny z nami za pośrednictwem komunikacji internetowej poczty e-mail za pośrednictwem tej strony nie stanowi lub tworzy relacji prawnik-klient między nami i wszelkich odbiorców .