Group photo of attorneys

Choroby Zawodowe odszkodowanie – Pomożemy Ci odzyskać należne Pieniądze

Prosimy o kontakt pod numerem 847.823.9039

Jak określić Choroby zawodowe?

Chorobą zawodową jest choroba, jeśli została spowodowana działaniem czynników szkodliwych dla zdrowia występujących w środowisku pracy lub sposobem wykonywania pracy. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Przykłady Choroby Zawodowej?

Choroby zawodowe występują po dłuższym okresie przebywania w niesprzyjających warunkach, a ich przebieg i leczenie jest równie długotrwałe. Międzybłoniak Opłucnej (Mesothelioma) jest przykładem choroby wywołanej przez wykonywanie pracy. Dowiedz się więcej na temat Odszkodowania Pracownicze oraz Odszkodowania powypadkowe.

Jaką chorobą jest Międzybłoniak Opłucnej Mesothelioma ?

Międzybłoniak opłucnej jest rzadkim nowotworem złośliwym wywodzącym się z powierzchownych komórek błony wyściełającej jamę opłucnej. Czasem rozwija się również w osierdziu i otrzewnej. Międzybłoniak opłucnej częściej atakuje osoby powyżej 60. roku życia, a mężczyźni chorują 3-5 razy częściej niż kobiety.

Za jedną z głównych przyczyn powstawania międzybłoniaka opłucnej jest kontakt z azbestem. Nowotwór ten dotyka najczęściej pracowników zakładów przetwarzających azbest, stoczniowców, kolejarzy, mechaników pojazdów samochodowych czy pracowników przemysłu budowlanego i grzewczego. W większości przypadków międzybłoniak rozwija się kilka lat od momentu narażenia organizmu na zachorowanie. Nowotwór ma agresywny przebieg, dominuje naciekanie miejscowe (ściana klatki piersiowej, płuco, śródpiersie). Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Mec. Piotr Wachowski specjalizuje się w uzyskaniu odszkodowania w przypadku uszczerbku na zdrowiu wywołanego chorobą zawodową


Choroby Zawodowe odszkodowanie - Międzybłoniak Opłucnej (Mesothelioma ) Mecenas PiotrWachowski pomoże Ci uzyskać należne pieniądze

Mecenas Piotr Wachowski jest specijalistą w dziedzinie Odszkodowań za Choroby Zawodowe jaką jest Międzybłoniak Opłucnej Mesothelioma. Po więcej informacj i poradę w sprawie Odszkodowania za Choroby Zawodowe prosimy o kontakt pod numerem 847.823.9039 lub KLIKNIJ TUTAJ, ABY SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ.