Group photo of attorneys

Bezprawne Spowodowanie Śmierci

Osoby, które straciły bliskich wskutek zaniedbania lub bezprawnego działania innych, często są sparaliżowani gniewem i cierpieniem. Trudno sobie wyobrazić, jak bezprawne spowodowanie śmierci wpływa na ich życie. Rozumiemy ich szczególne potrzeby w tym bardzo trudnym czasie.

Nie istnieje właściwe odszkodowanie za utratę kogoś bliskiego, lecz prawo pozwala na zadośćuczynienie nakazując sprawcom wypłacić Ci odszkodowanie za straty materialne i niematerialne.

Jeśli uważasz, że ktoś bliski zmarł w wyniku czyjegoś zaniedbania lub bezprawnego działania, zachęcamy Cię do poradzenia się jednego z naszych troskliwych, kompetentnych i doświadczonych adwokatów w sprawie pozwu o bezprawne spowodowanie śmierci. Reputacja naszej kancelarii w tej dziedzinie opiera się na znakomitej obsłudze i uczciwej trosce o Klienta. Oczywiście dbamy też o każdy aspekt pozwów o bezprawne spowodowanie śmierci.

W procesie o bezprawne spowodowanie śmierci nasza kancelaria pomoże odzyskać straty materialne takie jak koszty opieki lekarskiej, hospitalizacji, utracone wynagrodzenie, straty z powodu utraconej przydatności zawodowej, wydatki na pogrzeb oraz utratę świadczeń, które nieżyjący otrzymałby, jeśli by żył. Straty niematerialne, za które można otrzymać odszkodowanie, zawierają utratę miłości, opieki partnerskiej lub macierzyńskiej oraz partnerstwa z powodu straty kogoś bliskiego.

W gorszych sytuacjach sąd może wydać wyrok zadośćuczynienia wychodzącego poza odszkodowanie finansowe, jako karę i czynnik odstraszający, aby uchronić innych przed tego typu zdarzeniem. Nazywa się to odszkodowaniem o charakterze karnym. Nasza kancelaria jest kompetentna i doświadczona w reprezentowaniu rodzin poszkodowanych w sprawach o bezprawne spowodowanie śmierci. Przez ponad 25 lat nasza kancelaria walczyła o prawa osób i rodzin w dochodzeniu sprawiedliwości i zadośćuczynienia za bezprawne spowodowanie śmierci.

Pozwy o bezprawne spowodowanie śmierci są szczególnie skomplikowane. Prowadzenie takiej sprawy może być kosztowne i czasochłonne, ponieważ wymagają szeroko zakrojonego śledztwa i często opinie biegłych mogą działać na jej korzyść. Powinieneś poszukać kancelarii adwokackiej zaznajomionej z wszelkimi aspektami sprawy takiej jak Twoja oraz sprawdzić, czy kancelaria dysponuje środkami finansowymi do opłacenia szczegółowego śledztwa, badań i biegłych potrzebnych do wygrania sprawy. Różnica pomiędzy zaprawionymi weteranami a nowicjuszami wyjdzie na jaw w sprawie takiej jak ta oraz w innych przypadkach.